CENÍK

KLASICKÁ MASÁŽ – se zaměřením na partie podle přání zákazníka
40 minut 490 Kč
60 minut 600 Kč
90 minut 850 Kč
HOT STONES – masáž horkými lávovými kameny
60 minut 600 Kč
90 minut 850 Kč
HAVAJSKÁ MASÁŽ LOMI LOMI
60 minut 600 Kč
90 minut 850 Kč
ROYAL MASSAGE – královská masáž
120 minut  1300 Kč
ANTICELULITIDNÍ MASÁŽ – (zeštíhlovací) se skořicovým zábalem
90 minut 900 Kč
Balíček 5 procedur 3000 Kč
MANUÁLNÍ LYMFODRENÁŽ – dolních končetin
60 minut 600 Kč
Balíček 5 procedur 2000 Kč
CHAMPI – INDICKÁ MASÁŽ HLAVY – antistresová masáž hlavy, obličeje, ramen a šíje
40 minut 490 Kč
THAJSKÁ MASÁŽ DOLNÍCH KONČETIN
40 minut 450 Kč
BAHENNÍ ZÁBAL Z MRTVÉHO MOŘE
Bahenní zábal celého těla 60 minut 600 Kč
Částečný bahenní zábal 40 minut (záda, hrudník, paže) 400 Kč
Částečný bahenní zábal 40 minut (hýždě, nohy, chodidla) 400 Kč
PEELING
Celotělový peeling 30 minut 300 Kč
Částečný peeling 15 minut (partie dle přání klienta) 150 Kč

MASÁŽE

KLASICKÁ MASÁŽ

se zaměřením na partie podle přání zákazníka

Klasická masáž odstraňuje únavu a posiluje regeneraci organismu. Odstraňuje ochablost, ztuhlost, zkrácení a bolestivost svalstva. Napomáhá lepšímu prokrvení, pozitivně ovlivňuje lymfatický systém.
U této masáže se provádějí vydatnější a tvrdší hmaty, které odstraňují nahromaděné únavové látky např. kyselinu mléčnou ve svalech.
Klasickou masáží docílíme povolení napjatých svalů a tím se uvolní ztuhlé klouby, dochází tak k celkovému uvolnění a dobré pohodě.

HOT STONES

masáž horkými lávovými kameny

Málokterá masáž dokáže navodit takové pocity jako právě masáž horkými kameny. Představte si příjemné teplo pravých lávových kamenů, spojené s dotykem terapeuta. Kameny, které svojí vibrací a teplem ovlivňují energetické dráhy v těle, působí blahodárně na mysl a perfektně uvolňují zatuhlé svaly.
Pomocí této masáže lze navodit pocit absolutního klidu a uvolnění

Obnovený tok energie nás nejprve uklidní, takže klient pociťuje úžasnou relaxaci a nesmírně slastné pocity bezpečí, kdy starosti a stresy samovolně odplývají. Na konci masáže přichází hluboký klid a vyrovnání a tento pocit i účinek vydrží po několik dnů.

Masáž lávovými kameny doporučujeme všem klientům, kteří chtějí zakusit neopakovatelný zážitek masáže, klientům, kteří mají problémy se spánkem, s koncentrací, s neschopností se uvolnit, ženám s klimakterickými obtížemi, podnikatelům, kteří jsou pod neustálým tlakem a lidem, kteří jsou nuceni v krátkém okamžiku podat špičkový výkon

HAVAJSKÁ MASÁŽ LOMI LOMI

Havajská masáž je terapie, jejíž základy spočívají v použití speciálních havajských technik, využívajících nejen prstů a dlaní, ale i předloktí, které díky své rytmice a provedení, mají vysoký terapeutický a relaxační účinek.
V žádném případě tato masáž nebolí!

Je to velice účinná a přitom maximálně relaxační masáž.

ROYAL MASSAGE

královská masáž

Při této masáži bude vaše tělo hýčkáno a rozmazlováno od konečků prstů, přes nohy, hýždě, břicho, ruce, záda, šíji, ramena a hrudník a zakončeno jemnou uvolňující masáží obličeje. Do těchto dvou hodin relaxace je začleněna i velmi oblíbená masáž horkými lávovými kameny a LOMI – LOMI. Požitek z této masáže je opravdu královský.

ANTICELULITIDNÍ MASÁŽ

(zeštíhlovací) se skořicovým zábalem

60 minut velmi účinné zeštíhlující masáže se speciálními hmaty, které narušují podkožní tukovou vrstvu. Anticelulitidní masáž je nepostradatelná při odstraňování celulitidy, jejich následků nebo zmírnění jejich projevů. Další výhodou je prokrvení pokožky, rozrušení tukové vrstvy, následné uvolnění toxinů a v neposlední řadě regenerace pokožky. Masírují se celé nohy včetně zadečku . Kombinace speciálních masážních hmatů velmi účinně nabourává tukové polštářky. Dochází k odplavování usazenin z podkoží, které způsobují nevzhledné hrbolky. Opravdu viditelné zlepšení je po absolvování několika procedur-dosáhnete výrazného výsledku ve snížení objemu v centimetrech v pase i přes stehna, zpevnění pokožky.
Po této masáži následuje skořicový zábal cca 20 – 30 minut, který zvyšuje účinnost celé procedury.

Účinek:

 • odstranění celulitidy – zeštíhlení citlivých partií
 • pročištění vašeho těla aktivací lymfatického systému
 • prevence proti otékání nohou
 • prevence proti vzniku křečových žil
 • zpevňování povolené kůže

MANUÁLNÍ LYMFODRENÁŽ

dolních končetin

Je speciální jemná hmatová technika, zaměřená na lymfatický systém v podkoží- tzv. povrchový mízní systém (v končetinách transportuje 80% lymfy).

Posiluje vstřebávací a transportní funkci mízního systému podporou lymfomotoriky, kontrakčních schopností lymfatických cév a vnitřních pulzních mechanismů lymfatického systému.

Jde o zcela odlišnou techniku oproti klasické masáži, která řeší jinou problematiku a je zaměřena na ovlivnění hlouběji uložených struktur (svalů, šlach a fascií), působí větší silou a zvyšuje prokrvení.

Manuální lymfodrenáž se provádí malým tlakem (30-40mm Hg), pomalým tempem a jemnou hmatovou technikou, která je velmi příjemná.

Nemůže způsobit žádné bolestivé pocity, nesmí zvýšit prokrvení ošetřovaných partií. Nepoužívají se při ní žádné emulze ani oleje. Postup drenáže je nutno znát a bezpodmínečně respektovat.

Ovlivňuje:

 • Posiluje imunitu
 • Pročišťuje organismus
 • Podporuje hubnutí
 • Pomáhá odstraňovat celulitidu
 • Snižuje bolest
 • Zlepšuje elasticitu a vzhled kůže
 • Harmonizuje organismus

Masáž ulevuje od stresu a napětí a přináší maximální relaxaci a uvolnění. Postupně se masírují se místa, kde je mnoho důležitých energetických center. Právě v těchto místech bývá „nahromaděné“ napětí, které může být příčinou řady bolestí.

CHAMPI – INDICKÁ MASÁŽ HLAVY

Masáž Vás postupně zbaví psychické zátěže a budete se po ní cítit jako znovuzrození.
Masáž působí jako lék proti bolestem hlavy, nespavosti, napětí a omezení hybnosti v krčních svalech a ramenou. Rovněž blahodárně působí na nervový, oběhový, lymfatický a imunitní systém. Povzbuzuje růst vlasů a také zlepšuje koncentraci a „projasňuje“ myšlení.
Jak vlastně Indická masáž hlavy probíhá?
Masáž se provádí v sedě na židli přes oděv. . Začíná uvolňováním šíjových a krčních svalů, následuje velmi příjemnou masáží vlasové části hlavy. Jako poslední přichází na řadu masáž obličeje.

THAJSKÁ MASÁŽ DOLNÍCH KONČETIN

Thajská masáž nohou je úžasná procedura. Spočívá v masáži plosek nohy dlaněmi, prsty, dřevěným kolíčkem, stlačování reflexních bodů a masáž holenní části. Thajská masáž nohy je výjimečná svojí technikou, kdy kromě samotné masáže nohy se provádí příjemná reflexní masáž dřevěným kolíčkem.

BAHENNÍ ZÁBAL Z MRTVÉHO MOŘE

Bahenní zábal z Mrtvého moře má výrazné detoxikační účinky. Celkově regeneruje organismus a pomáhá při léčbě lupénky a jiných kožních onemocnění. Zábal uvolňuje z těla toxiny. Vysoká koncentrace soli a minerálů (hořčík, draslík, vápník, brom, zinek a sodík) aktivuje lymfatický systém a dochází k okamžité reakci organismu.

JAK BAHENNÍ ZÁBAL POMÁHÁ?

Bahno AHAVA dokáže odstranit odumřelé kožní buňky, vrací pokožce lesk, pomáhá při léčbě kožních onemocnění – lupénce (psoriáza), akné a ekzémů. Užívá se také při léčbě celulitidy a nemocí revmatického původu (psoriatická a revmatoidní artritida).
Prohřívá svaly a klouby, podporuje krevní oběh v pokožce.

POPIS TERAPIE

Bahno AHAVA se nahřeje ve vodní lázni na teplotu 40°C. Nahřáté bahno se nanaší na celé tělo v horizontální poloze. Následuje zabalení do mikrotenové folie, která dobře drží teplo a následné zabalení do deky, kde působí 30 min. Po aplikaci se klient osprchuje bez použití mýdla a to z důvodu dlouhodobějšího působení na pokožku.

KONTRAINDIKACE ZÁBALU

 • Kožní infekce
 • Aktivní záněty kloubů
 • Otevřené rány
 • Vysoký krevní tlak
 • Těhotenství
 • Kardiovaskulární problémy

Vždy se doporučuje konzultace s ošetřujícím lékařem.

DOPORUČENÍ

Zábal 1x měsíčně – celkový nebo lokální na postižené klouby, či pokožku postiženou lupénkou.